DMYTRYSZYN Włodzimierz (1905 - 1992)
olej, tektura fakturowana; 21, 5 x 30 cm;
na odwrocie napis: Włodzimierz Dmytryszyn ... (ołówkiem).
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 50 x 60 cm;
sygn. l. d.: W. Dmytryszyn.
Pejzaż miejski z panoramą Krakowa
olej, 49,5 x 59,5 cm,
sygn. l.d.: W. Dmytryszyn.
Marszałkowska z budynkiem Dworca Wiedeńskiego
olej, sklejka, wym. 22,5 x 32,5 cm,
sygn. l.d.: W. Dmytryszyn
sygn. p.d.dat. na odwrociu, dedykacja autorska
olej, tektura
24x35 cm
Ulica Floriańska w Krakowie , 1961
olej, płyta, 60 x 50 cm,
sygn. l.d.: W. Dmytryszyn.
Na odwrocie 2 naklejki, drukowana autorska metryka obrazu, wypełniona długopisem z tytułem obrazu i jego datą powstania 1961, druga naklejka z autorską dedykacją długopisem: Panu Zygfrydowi Jakobowi / W. Dmytryszyn / Katowice 18 maja 1977.
olej, płyta, 49 x 60 cm,
sygn. p.d.: W. Dmytryszyn.
Na odwrocie 2 stemple: okrągły nieczytelny, oraz podłużny: Przedmiot nie podlega zakazowi / wywozu za granicę, czerwonym tuszem: KL. III-662/315/77/p. 3.
PEJZAŻ GÓRSKI Z CHATAMI I STOGAMI SIANA
Olej, płótno; 46 x 46 cm
Sygnowany p.d.: W. Dmytryszyn
Olej, płótno; 65 x 56 cm
Sygnowany czterokrotnie d.: W. Dmytryszyn
Olej, płótno; 55 x 55 cm
Sygnowany l.d.: W. Dmytryszyn
Na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu
olej, karton, 24 x 36 cm
sygn. l.d.: W. Dmytryszyn
Pejzaż z widokiem na kopiec Kościuszki
olej, tektura, 28,5 x 42,5 cm
sygn. l.d.: W. Dmytryszyn
olej/płótno, 55 x 46 cm
sygnowany l.d.: `W. Dmytryszyn`
na odwrociu papierowa naklejka wystawowa z opisem
Estymacja: 4 500 - 5 500 zł
olej, karton, 22,5 x 32 cm
sygn. p.d.: W. Dmytryszyn
olej, karton,
19 x 25,5 cm
sygn. p.d.: W. Dmytryszyn
olej na tekturze,
23 x 33 cm,
sygnowany l.d. "W. Dmytryszyn", na odwrocie naklejka z danymi i adresem artysty (w Katowicach) oraz nr legitymacji ZPAP.
olej na płycie,
50 x 62 cm,
sygnowany l. d. "W. Dmytryszyn" i na odwrocie: "W. DMYTRYSZYN /KATOWICE"
Pejzażysta, uczeń W. Jarockiego w krakowskiej ASP; kolorysta.
olej, tektura,
34 x 46 cm
sygn. p.d.: W. Dmytryszyn
olej, płótno,
45 x 53 cm
sygn. p.d.: W. Dmytryszyn
Na odwrocie pieczęć katowickiej galerii sztuki Kazimierza Kwade.
olej, sklejka, 54,5 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: W. Dmytryszyn
na odwrocie fragmentaryczna nalepka wystawowa z BWA w Katowicach.
olej, sklejka,
54,5 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: W. Dmytryszyn
olej, tektura, 11,5 x 17,4 cm;
sygn. p. d.: W. Dmytryszyn (końcówką pędzla w masie)
olej/tektura, wym.: 25,5 x 35 cm
sygn. l.d.: W. Dmytryszyn
olej, sklejka, 22,5 x 32,5 cm
sygn. l.d.: W. Dmytryszyn
Lista dodatkowa.
olej/płyta, 50 x 64,5 cm
sygnowany l. d.: `Dmytryszyn`
olej, tektura,
19,5 x 29 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: "W Dmytryszyn"
olej, tektura, 19,5 x 29 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: "W Dmytryszyn"
sygnowany p.d.
olej, tektura
15.8x20
olej, sklejka, wym.: 24,5 x 34 cm
sygn. l.śr.: W. Dmytryszyn
olej, płótno, 55 x 65 cm; sygn. l.d.: W. Dmitryszyn
obraz prezentowany na wystawie monograficznej artysty w BWA w Katowicach w 1970, il.
Olej na płótnie 50 x 63,5 cm
Sygnowany l.d. - "W. Dmytryszyn"
Wystawiany - Wystawa Malarstwa Włodzimierza Dmytryszyna, BWA Katowice 1972 r.