WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
olej, płótno, 85 x 85 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
olej, płótno, 85 x 85 cm
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Akryl, płótno; 100 x 130 cm
Sygnowany na odwrocie: 5 / Nowy strukturalizm / JanWyżykowski / 2016
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Akryl, płótno; 100 x 130 cm
Sygnowany na odwrocie: Nowy strukturalizm / JanWyżykowski / 2016
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Akryl, płótno; 100 x 130
Sygnowany na odwrocie: „Nowy strukturalizm” - planety jak słoneczniki” / JanWyżykowski / 2018
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Akryl, płótno; 100 x 130
Sygnowany na odwrocie: „Nowy strukturalizm - planety jak słoneczniki” / JanWyżykowski / 2018
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Olej, płótno; 100 x 130 cm
Sygnowany, opisany na odwrocie
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Olej, płótno; 100 x 130 cm
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Olej, płótno; 90 x 90 cm
Sygnowany opisany na odwrocie
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Olej, płótno; 90 x 90 cm
Sygnowany opisany na odwrocie
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Akryl, płótno; 100 x 130 cm
Sygnowany opisany na odwrocie
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
Akryl, płótno; 100 x 130 cm
Sygnowany opisany na odwrocie
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
BEZ TYTUŁU (Z CYKLU: NOWY STRUKTURALIZM), 2016
akryl, płótno, 100 x 130 cm
opisany na odwrocie: Jan Wyżykowski/ “Nowy Strukturalizm"/ 2016
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
akryl, płótno; 100 x 130 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: JWyżykowski / Nowa struktura / 2016
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
olej, płótno, 130 x 100 cm
opisany na odwrocie: Jan Wyżykowski "Nowy strukturalizm" 2011
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
akryl, płótno, 95 x 95 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Wyżykowski / 2008 / "Powierzchnia"
WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)
akryl, płótno, 66 x 66 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Wyżykowski / "Wnętrze" 2008