WIKTOR Tadeusz Gustaw (ur. 1946, Jelenia Góra)
olej, płótno; 100 x 110 cm;
sygn. na odwrocie p. d.: T. Wiktor;
na odwrocie opis autorski (na krośnie): TRANSCENDENTI-5 / 2010 / OLEJ, PŁÓTNO-100 x 110 cm oraz napis: TADEUSZ GUSTAW WIKTOR.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 57 x 64 cm;
na odwrocie opis autorski: TADEUSZ G. WIKTOR / z cyklu: Etiudy obrotowe / ETIUDA OBROTOWA / olej / poprawiony układ diagonalny.
serigrafia, goffrage, papier; 35 x 25 cm (wymiar arkusza);
14 x 20 cm (wymiar odbitki);
opisany, sygn. i dat. u dołu: E'A... [nieczytelnie] Transkrypcja-98-TWIKTOR.
olej/płótno, 100 x 110 cm, sygnowany na odwrociu: 'T.G.Wikotr.' sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'TRANSCENDENT I | 2010 | OLEJ, PŁÓTNO – 100/110 cm | TADEUSZ GUSTAW WIKTOR'
olej/płótno, 178 x 155 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TRANSCENDENT II-16, 2014 | T.WIKTOR' oraz na blejtramie: 'TRANSCENDENT II-16, 2014 178/155 cm TADEUSZ GUSTAW WIKTOR'
olej, płótno, 140 x 100 cm
sygn. na blejtramie: TADEUSZ GUSTAW WIKTOR oraz na płótnie: TRANSCENDENT III - 3, 2013
druk cyfrowy, papier; 29 x 29 cm (wymiar kompozycji),
36 x 32 cm (wymiar arkusza);
sygn., i opisana u dołu l. d.: E'A'-DR. CYFR (ołówkiem), śr. d.: -REQUIEM DLA EUGENI V- (ołówkiem) p. d.: T. WIKTOR (ołówkiem).
olej, płótno; 140 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: "TRANSCENDENT | III-1, 2013 | Twiktor | (na blejtramie) TADEUSZ
GUSTAW WIKTOR"
- "Epitafium dla Janiny Kraupe. Transcendenty", Galeria Artemis, Kraków, 2017
olej/płótno, 100 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie na listwie krosna: Trancenedent I-5 | 2010 | olej, płótno | 100 x 110 cm | Tadeusz Gustaw Wiktor | wskazówka montażowa
sygnownany na odwrocie na płótnie: T. Wiktor
obraz dedykowany Agacie Wiktor
olej, płótno; 57 x 64 cm;
opis autorski na odwrocie: TADEUSZ G. WIKTOR/ z cyklu: Etiudy obrotowe/ ETIUDA OBROTOWA/ - olej
litoofset/papier
100 x 70,5 cm
edycja: e/a
litoofset/papier
100 x 70,5 cm
edycja: e/a
litoofset/papier
100 x 70,5 cm
edycja: e/a
cyfrodruk
21 x 30 cm
cyfrodruk
21 x 30 cm
cyfrodruk
21 x 30 cm
digital print
32 x 45
digital print
46 x 32
Druk offsetowy; wym.: 315 x 441 mm; sygn. oł. p.d.: T. Wiktor, e/a.
Druk offsetowy; wym.: 315 x 440 mm; sygn. oł. p.d. T. Wiktor, e/a.
lE`A`, itografia
serigrafia/papier,
26 x 25cm