SERAFIN Lidia (ur. 1946)
akryl, gwasz, relief/papier, 73 x 52,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'L.Serafin | 1995 r | JULIO. KOCHAM CIĘ NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE'
na odwrociu dedykowany: 'Drogiej Danucie | Wróblewskiej | Lidia Serafin | W-wa | grudzień 1995 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
SERAFIN Lidia (ur. 1946)
olej na płótnie
65 x 50 cm
SERAFIN Lidia (ur. 1946)
olej, płótno; 65 x 110 cm;
sygn. i dat na odwrocie: LSerafin/ Zakąty 77 r/ "ZŁOCIENIE" oraz napisy: 17 (w kółku) 77 Zakąty. Studium natury z cyklu "KWIATY WODNE" Złocienie/ LIDIA SERAFIN/ WARSZAWA 01-615/ KRASIŃSKIEGO 10/153 oraz na blejtramie: SERAFIN/ 110 x 65 cm
SERAFIN Lidia (ur. 1946)
olej, akryl, płótno; 85 x 71 cm;
sygn. i dat na odwrocie: L. Serafin (dwukrotnie) / W-wa / 10 marzec 76 / "OGRÓD"
/85x71 cm, na krośnie napis: ZACZĘTY W CIECHANOWCU W SIERPNIU 75 r.
oraz nalepka z informacjami o pracy.
SERAFIN Lidia (ur. 1946)
olej, płótno, 81 x 81 cm;
sygn. p.d.: Lserafin
na odwrocie: napis autorski: LIDIA SERAFIN z adresem warszawskim oraz sygnatura: LSerafin 81/ ?Listek po listku?
SERAFIN Lidia (ur. 1946)
olej, płótno,
81 x 81 cm;
sygn. p.d.: Lserafin
na odwrocie: napis autorski: LIDIA SERAFIN z adresem warszawskim oraz sygnatura: LSerafin 81/ "Listek po listku"
SERAFIN Lidia (ur. 1946)
SERAFIN Lidia (ur. 1946)
olej, płótno,
65 x 73 cm
SERAFIN Lidia (ur. 1946)
SERAFIN Lidia (ur. 1946)