KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
sygn. na odwrociu l.g.,
akryl, papier,
17x25 cm
KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
akryl, pł.,
50 x 65 cm
KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
Papierowa torba na sznurku (1975/76)
sygnowany, datowany p.d.
ołówek, papier
41x29
KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
sygnowany, datowany p.d.
ołówek, papier
30x21
KĘPIŃSKI Marian (ur. 1942)
gwasz na kartonie, 20 x 20 cm
sygnowany p.d.: "M.K.", l.d.: "1991"