JAROMSKI Marek (ur. 1953)
TRZY RAZY Z OLGĄ JACHTOMĄ [tryptyk], 2019
technika własna, olej, płótno
1. 69,4 x 49,6 cm
sygn. l.d.: Marek Jaromski 2019, na odwr. na płótnie synatura: Trzy razy | z Olgą | Jachtomą | Jaromski M. | 2019 | 1 [w kółku] | lewy.
u góry, w lewym i prawym rogu sylwetki aniołów
2. 70 x 50 cm
sygn. wzdłuż dolnej krawędzi: Marek Jaromski, na odwr. na płótnie sygnatura: Trzy razy | z Olgą | Jachtomą | Jaromski | M. | 2019 | 2 [w kółku] | środek
3. 70 x 50 cm
sygn. l.d.: Marek Jaromski 2019, na odwr. na płótnie sygnatura: Trzy razy | z Olgą | Jachtomą | 2019 | Jaromski | M | 3 [w kółku] | prawe
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
Technika mieszana
24 x 33 cm
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
linoryt, praca unikatowa, zbudowana z pięciu matryc na bibule japońskiej wprasowanej w twardy podkład tekturowy, 69 x 49 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Jaromski / Marek / Głowa II / 2015
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
linoryt, praca unikatowa, zbudowana z pięciu matryc na ręcznie robionym papierze, 93 x 64 cm
sygnowany, datowany i opisany d.: Jaromski 2007 Anioły za płotem
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
drewno, technika własna
57 x 65 cm
sygn. na odwr. na desce: MAREK | JAROMSKI | 2018
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
technika własna
69 x 49 cm
na odwrocie: Jaromski / Marek / Głowa II / 2015
* opłata z tytułu "droit de suite"
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
technika własna, bibuła japońska, 89 x 67 cm
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
technika własna
13 x 17 cm
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
technika własna
14 x 16 cm
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
technika mieszana, papier,
98 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu: technika mieszana pies grafika edycja autorska MJAROMSKI 82
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
tech.własna
48x93 cm
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
technika mieszana, papier, 98 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
technika własna,
109 x 95 (wymiar obejmuje ramę, która jest integralną częścią kompozycji)
sygnowany wzdłuż dolnej krawędzi: linoryt | Jaromski 2000. Głowa Ernesta Brylla
JAROMSKI Marek (ur. 1953)
tech. własna
91x80 cm
2005 r.
JAROMSKI Marek (ur. 1953)