PAZDANOWSKI Jerzy (1902 - 1977)
olej, tektura, 50 x 65 cm,
sygn. p.d.: Kościół w Zawadzie 1932
Na odwrocie naklejka TPSP Kraków październik 1934
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 44 x 30 cm;
sygn. p.d.: JP (monogram wiązany);
Praca pochodzi od rodziny artysty
(rozdarcia papieru na krawędziach)
akwaforta, papier, 12,2 x 9,4 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: JP (monogram wiązany, na płycie)
oraz p.d.: Jerzy Pazdanowski (ołówkiem)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 29,5 x 21 cm;
sygn. p.d.: Pazdanowski Jerzy / 1945.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 41,5 x 30 cm;
na odwrocie nr: 69A (ołówkiem);
akwaforta, papier, 12,2 x 9,1 cm (odcisk płyty);
sygn. z prawej.: JP (monogram wiązany, na płycie);
na odwrocie nr: 24G (ołówkiem);
akwarela, papier, 32 x 24 cm;