ĆWIERTNIA Jerzy (ur. 1928)
Bez tytułu - Trzy gracje, 2008
olej, płótno;
110 x 149,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Ćwiertnia/ 2008
cena wywoławcza: Wykup abonament
ĆWIERTNIA Jerzy (ur. 1928)
olej, płótno;
110 x 149,5 cm;
ĆWIERTNIA Jerzy (ur. 1928)
olej, płótno;
54 x 73,5 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Ćwiertnia
ĆWIERTNIA Jerzy (ur. 1928)
olej, płótno;
110 x 149,5 cm;
ĆWIERTNIA Jerzy (ur. 1928)
olej, płótno, 114 x 130 cm;
sygn. l.d.: Jerzy Ćwiertnia oraz na odwrocie: JERZY ĆWIERTNIA / 2001
ĆWIERTNIA Jerzy (ur. 1928)
olej, płótno, 100 x 73 cm,
sygn. l.d.: Jerzy Ćwiertnia/2005 oraz sygn. i opisany na odwrocie