GRODZICKI Kazimierz (1858-1933)
terakota barwiona na zielono, zdobiona fryzem z bawiącymi się puttami, 12 (wysokość) x 33 cm (długość), sygnowana na spodzie "K. Grodzicki".
Ceramika artysty nigdy dotychczas nie pojawiła się na rynku aukcyjnym.
Wielka rzadkość!
cena wywoławcza: Wykup abonament
terakota barwiona na zielono zdobiona fryzem z bawiącymi się puttami, 12 (wysokość) x 33 cm (długość), sygnowana na spodzie "K. Grodzicki".
Wielka rzadkość!
akwarela, papier; 34,5 x 48,5 cm w świetle passe-partout ;
sygnowana i datowana po lewej stronie u dołu: Kazimierz Grodzicki | 1892
tusz lawowany, gwasz, papier;
20,5 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: KGrodzicki / Monachium 93
Towarzystwo przed pałacową bramą
akwarela, papier, 26,5 x 37,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. l.d.: K. Grodzicki / 89
akwarela, papier, 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy); sygn. śr.d.: Kazimierz Grodzicki / 1897
sygn. dat. śr.d.
akwarela papier 41x29 (w świetle passe-partout )
gwasz na kartonie, 26,5 x 37,5 cm w świetle p-p.
sygnowany l.d.: "K.I. Grodzicki/ 89"