LEVITTOUX-ŚWIDERSKA Barbara (ur. 1933r.)
olej/płótno, 120 x 112 cm
sygnowany, datowany i opisany na listwie krosna: BARBARA LEVITTOUX-ŚWIDERSKA | ULICA XXVIII | 82r. | 120 x 112
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 78 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Barbara Świderska | "Pejzaż" 61 r | 65 x 78'
na odwrociu nalepka z I Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie
NACZYNIA KOLOROWE III, 2006 r.
olej/płótno, 2006 r.
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie na listwie krosna: BARBARA LEVITTOUX-ŚWIDERSKA‚ NACZYNIA KOLOROWE III 06 | 116 X 116
olej/płótno, 116 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na listwie blejtramu:
BARBARA LEVITTOUX-ŚWIDERSKA | ULICA XVI | 80 r. | 116 x 120
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na listwie blejtramu:
BARBARA LEVITTOUX-ŚWIDERSKA | ULICA XXXVII | 83 | 100 x 100 |
olej, płótno; 77 x 65 cm;
na odwrocie napisy autorskie: Barbara Świderska / "Pejzaż" 61 r / 65 x 78 oraz nalepka z I Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego w Szczecinie
olej/płótno, 120 X 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: B. Levittoux - Świderska | Pomnik II | 1989 | 120 x 120 | góra
olej/płótno, 100 x 60 cm
olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: Barbara Levittoux-Świderska | ŚCIANY VI 83 | 120 x 120 |góra
olej na płótnie, 72 x 106 cm,
sygnowany na odwrocie, na płótnie "Barbara Levittoux -Świderska/Szachownice czerwone [skreślony tytuł]/63/Gdańsk II".
olej na płótnie, 84 x 69 cm,
sygnowany na odwrocie: "Barbara Levittoux -Świderska / Autoportret 84 x 69"
z pracowni artystki.
olej na płótnie, 72 x 106 cm,
sygnowany na odwrocie "Barbara Levittoux-Świderska/Szachownice czerwone [skreślone]/62/Gdańsk II /72 x 106".
100x100cm
olej, płótno
olej na płótnie,
80 x 104 cm
sygnowany na odwrocie (dwukrotnie); tamże dane o obrazie
Z pracowni artystki.
olej na płótnie,
100 x 70 cm
sygnowany na odwrocie "BLS" oraz na krośnie (także tytuł pracy).
Z pracowni artystki.
olej na płótnie,
72 x 106 cm,
sygnowany na odwrocie "Barbara Levittoux-Świderska/Szachownice czerwone (skreślone)/62/"Gdańsk II /72 x 106"
olej na płótnie,
84 x 69 cm,
sygnowany na odwrocie: "Barbara Levittoux -Świderska /
olej, płótno,
70 x 105 cm;
napis na odwrocie: Barbara LEVITTOUX-ŚWIDERSK
olej, akryl na płótnie,
120 x 115 cm,
sygnowany na odwrocie "BLS"
olej na płótnie,
101 x 100 cm,
sygnowany l.d. "BLS", na odwrocie napisy autorskie.
olej na płótnie, 82 x 105 cm
sygnowany na odwrocie "Barbara Levittoux - Świderska, Dworzec kolejowy II 1968 r."
olej na płótnie, 95 x 73 cm
sygnowany na odwrocie "Ścieżki 65 Barbara Levittoux - Świderska"