DYMNY Wiesław (Połaneczka 1936 - Kraków 1978)
Tusz, piórko, papier; 21 x 29,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p. d.: W. Dymny 71
W latach 1953-1961 studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni J. Świderskiego. Był artystą " Piwnicy pod Baranami".
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOPORTRET PRZED TABLICĄ, 1971
Tusz, papier; 40 x 30 cm ( w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: M. Dymny 71
Sygnowany p. d.: W. Dymny 71
Sygnowany p.d.: M. Dymny 71
olej, płótno;
58,5 x 42,5 cm
sygn. na odwrocie: KRAKÓW WIESŁAW DYMNY
Zespół pięciu rysunków, tusz, papier; współoprawne,
wym. planszy: 68 x 38 cm; dołączony katalog rysunków W. Dymnego z dedykacją A. Dymnej.
technika mieszana na papierze naklejonym na deskę,
36 x 43 cm,
u dołu "500 ZŁ OSTATNIA WIECZERZA - NAMALOWAŁ WIESŁAW DYMNY1959 R."
Reprodukowany w "Art&Business" nr 6/2004, s. 29.