BOGUSZEWSKA-CHLEBOWSKA Danuta (ur. 1921, Chełm Lubelski)
Olej, płyta pilśniowa, 33 x 41 cm,
sygn. l.d.: D. Boguszewska-Chlebowska 1981.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Maja Haska, żona Antoniego- szkic do portretu
tusz/papier,
33 x 43 cm,
sygn.
olej/płótno
45 x 36 cm
sygn.
olej/papier,
24 x 32 cm,
sygn.
rysunek węglem, 22 x 30 cm, sygn.
rysunek piórkiem,
17 x 14 cm,
sygn.
węgiel/papier,
27 x 21 cm,
sygn.
piórko, tusz, papier, 16,5 x 13,7 cm;
sygn. p.d.: Danuta Boguszewska (długopisem)
olej/płótno, 46 x 61 cm, sygn.
olej, płótno, 55,5 x 60 cm; sygn. i dat. l.d.: D.BOGUSZEWSKA-CHLEBOWSKA. 1990
Olej, płótno; 56 x 60,5 cm
Sygnowany l. d.: D. Boguszewska-Chlebowska-1990
Olej na płycie 20 x 19,5 cm
Sygnowany l.d. - "D. Boguszewska-Chlebowska"
Olej na płycie 25 x 25,5 cm
1982 r.
Olej na płycie 30 x 30 cm
Lata 70-te XX w.
Olej na płótnie 55 x 55,5 cm