FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
technika własna na płótnie
70x50 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna na płycie, 100x70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
technika własna na płótnie
50x70 cm
a tajemnic jest dwadzieścia cztery, 2011
olej, płyta, 61x80 cm
sygn. p.d.: A.Fronczak 11, opisany na odwrocie: a tajemnic jest dwadzieścia cztery
technika mieszana, akryl, płótno, 70x50 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 14
technika własna, akryl na płycie, 70x100 cm
technika własna, akryl na płycie, 70x100 cm,
olej, płótno; 100x70 cm
sygn. p.d A.Fronczaka 013
własna na płótnie, 100x70 cm
technika własna na płycie, 80x57 cm
Technika własna na płycie, 64 x 90 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie : "Pocztówka z celulozy" technika własna na płycie 64x90
Mix media i akryl na płycie podklejonej płótnem
70x90 cm
Sygnowany p.d. A. Fronczak 2010