MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x30.5
olej, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015
Kompozycja inst 16012007, 2007 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `JACEK MALINOWSKI | "KOMPOZYCJA INST 16012007" | AKRYL 2007`
olej na płótnie 60x70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014
olej, płótno, 120 x 30 cm
opisana na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014
Olej na płótnie, 40x100 cm
Il ricordo di Venezia , 2015 r.
olej/płótno, 120 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Jacek Malinowski | olej | 2015 | "il ricordo di Venezia"
olej, płótno, 70 x 60 cm
Akryl na płótnie, 100 x 100 cm
olej/płótno, 120 x 30 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | olej | 2015`
Passeggiata Veneziana / Wenecki Spacer,2015
olej, płótno, 80 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: "Jacek Malinowski olej 2015"
olej na płótnie, 80 x 120 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
35x45 cm
La strada per Montecatini (2014)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
45x35 cm
olej, płótno, 40 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014
Olej na płótnie, 70 x 150 cm
olej na płótnie, 60x70 cm
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Jacek Malinowski | 2011 | ``Miejski`` akryl`