ZAKRZEWSKI Włodzimierz (1916 Petersburg - 1992 Warszawa)
Warszawa, Skarpa Nowe Miasto, 1973
olej, płótno, 54 x 73 cm
sygn. p.d. W. Zakrzewski 1973
na rewersie: W. Zakrzewski 1973 / WARSZAWA 145 / SKARPA, NOWE MIASTO / 54 x 73 / WZ. WARSZAWA ZACHĘTA IV 1974 kat. 131 WZ. MILANO PLAZZO REALI VII - IX 1974 kat. 106
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 22,5 x 27,5 cm;
sygn. l.d.: W. Zakrzewski
Olej, płótno, 22,5 x 27,5 cm;
Sygn. l.d.- W. Zakrzewski
Olej, płótno naklejone na sklejkę; 10,2 x 17 cm
Sygnowany granatowym olejem l.d.: 1980 oraz
granatowym i białym olejem p.d.: W. Zakrzewski
Na odwrocie sklejki (na przyklejonym papierze) odręczny napis:
W. Zakrzewski 1980 20 | Mazowsze. Droga | 10 x 17 ol. pł. na sklejce
olej, płótno,
55 x 69 cm
Sygnowany p.d.: W Zakrzewski 1964 Na odwrocie płótna autorski napis: W. Zakrzewski 1964 | ul. Kazimierza Pułaskiego | Warka; na krosnach fragment naklejki z nazwiskiem artysty (druk).
Olej na płótnie 46 x 61 cm
Sygnowany p.d. - "W. Zakrzewski"
Olej, płótno; 46,1 x 61,3 cm
Sygnowany granatowym olejem p.d.: W. Zakrzewski 1980
Na odwrocie płótna czerwoną farbą (lub pisakiem):
W ZAKRZEWSKI | 1980 | WARSZAWA | ul. FOKSAL | 46 x 61 ol. pł.
Olej, płótno; 45,8 x 61,3 cm
Sygnowany granatowym olejem l.d.: W. Zakrzewski 1963 - 1; p.d.: 1961
olej, płótno,
73 x 92 cm
sygnowany l.d.: W. Zakrzewski 1967
Na odwrocie - w prawym górnym rogu płótna - napis autorski czarną farbą:
W. ZAKRZEWSKI | 1967 [.] 7 | WARSZAWA | KRAKOWSKIE | PRZEDMIEŚCIE | 73 x 92
Olej na tekturze 44 x 61 cm
Sygnowany l.d. - W. Zakrzewski"
Olej, płótno; 54,2 x 81,3 cm
Sygnowany granatowym olejem p.d.: W. Zakrzewski 1966
ŚCIEŻKA W PODKOWIE LEŚNEJ, 1954 r.
Olej, tektura, 19,3 x 26,8 cm
Sygnowany brązowym olejem l.d.: W. Zakrzewski 1954
Na odwrocie nalepka: " Autor obrazu WŁODZIMIERZ ZAKRZEWSKI Rok 1954 | Tytuł: Ścieżka w Podkowie Leśnej | wymiary: 19 x 26,5 Technika: ol. kart | Wystawy: ... | Reprodukcje, recenzje: ... | Właściciel ew. użytkownik obrazu. Adresy: ... | UWAGA: W wypadku zmiany adresu właściciela lub użytkownika obrazu autor prosi uprzejmie o powiadomienie go o tym pod adresem: Włodzimierz Zakrzewski, WARSZAWA 40, ul. KOŚCIELNA 10 m. 3, tel. 6 - 76 - 33".