1 zł
2 600 000 zł

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Technika mieszana, papier naklejony na tekturę;
70 x 97 cm
Sygn. p.d. 26-III-60/ R.ZIEMSKI

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Abstrakcja, 1960 r.

tusz, gwasz, akwarela/tektura,
98 x 69 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: `Rajmund Ziemski `60`

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Kompozycja III, 1955

olej, zapałki, sklejka,
70,5 x 41 cm;
napis autorski(?) na odwrocie: KOMPOZYCJA III/ RAJMUND ZIEMSKI/ 1955 r

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż, 1979

olej, płótno,
160 x 70 cm;
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI / 79;
na odwrocie opis autorski: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 12/79 / 160 x 70

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż, 1979

olej, płótno,
160 x 70 cm;

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 35/62; 1962

olej, płótno;
125 x 45 cm
sygn. na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI/ PEJZAŻ 35/62/ 125 X 45/ 1962

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 32/62; 1962

olej, płótno;
125 x 45 cm
sygn. na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI/ PEJZAŻ 32/62/ 125 X 45/ 1962
Obraz pochodzi z kolekcji Gigi Guggenheim

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Kompozycja, 1970

technika mieszana, papier;
49 x 63 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d RAJMUND ZIEMSKI p.d. 28-XII 70

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 98/61, 1961

olej, płótno,
160 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie: RAJMUND ZIEMSKI/ PEJZAŻ 98/61/ 160 x 70/ 1961/ Dobrochnie i Jerzemu OLKIEWICZOM/ RAJMUND ZIEMSKI/ WARSZAWA/ 14-MAJ-1962

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Bez tytułu, 1961

gwasz, papier,
100 x 70 cm;
sygn. l. d.: 12-3-61 ZIEMSKI;
na odwrocie l. g. tuszem: ZIEMSKI/12-3-1961/70x100; ołówkiem: D232/62/EABB/AB; p. d. pieczątka: zgoda konserwatora na wywóz za granicę

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Dwie postaci, lata 50. XX w.

Monotypia barwna naklejona na karton;
wym.: 21 x 29,4 cm;
sygn. p.d.: Ziemski.

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż, 1982 r.

olej/płótno,
130 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: `RAJMUND ZIEMSKI 82`
oraz sygn. i opisany na odwrociu: `RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ | 19/82 | 130 x 80`

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Z cyklu Ptaki, 1957

olej, płótno, 100 x 82 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZIEMSKI / 57

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż miejski

olej, płótno, 106 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: ZIEMSKI .R.
na odwrocie fragment nalepki z CBWA w Warszawie oraz napis autorski: R. ZIEMSKI / W-wa ZUGA 23

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

34. PEJZAŻ 31/92, 1992

akryl, płótno,
100 x 85
sygnowany l.d.: RAJMUND ZIEMSKI 92.
Na odwrocie na płótnie napis autorski: RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 31/92 | 100 x 85
Pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę.

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

ZNAK BIAŁY, ok. 1960

akryl, płótno,
66.5 x 96.5
na odwrocie na płótnie napis autorski: R.ZIEMSKI | "ZNAK BIAŁY" | 68 x 95 cm

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

PEJZAŻ, 1957

olej, płótno,
100 x 81
sygnowany p.d.: ZIEMSKI | 57
Obraz dwustronny, na odwrocie niedokończony akt siedzącej kobiety z jabłkiem.

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Sowa, 1957

olej, płótno;
62 x 80 cm
sygn. p.g. ZIEMSKI 57
Na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI/ WARSZAWA/ KRAK.PRZED.5/ 62 x 80 "SOWA"
Wasz przyjaciel Rajmund/ 17.XI.1962

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Pejzaż 7/95, 1995 r.

akryl/płótno,
120 x 100 cm
sygn. i dat. p.d.: `RAJMUND ZIEMSKI 95`
oraz sygn., dat. i opisany na odwrocie: `RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 7/95 / 120 X 100`

ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

Z cyklu Ptaki, 1957

olej, płótno, 100 x 82 cm;

liczba obiektów: 244