FANGOR Wojciech (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)
kredka olejna/papier, 53 x 50 cm (arkusz, w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Fangor 71`
OPINIE:
Załączone autorskie potwierdzenie autentyczności z 2 maja 2011 r.
Estymacja: 25 000 - 35 000
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl/płótno, 142,24 x 142,24 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `FANGOR | M 68 1996 | 56 x 56"`
na odwrociu naklejka `Wigmore Fine Art.` oraz naklejka z opisem w maszynopisie
D. Wigmore Fine Art. Gallery, Nowy Jork
Estymacja: 180 000 - 260 000 zł
olej, płótno; 143 x 143 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR/ M 71 1970/ 56 x 56"
Estymacja: 300 000 - 400 000 zł
Olej, płótno; 129 x 129 cm
Sygn. na odwrocie: FANGOR/ B25 1965
Estymacja: 130.000 - 160.000 zł
Olej, płótno; 168 x 168 cm
sygn. na odwrocie FANGOR/ SU I 1971/ 66"X 66"
Reprodukowany Kolekcja Olgi i Wojciecha Fibaków - Nowe obrazy, Galeria Fibak, Warszawa 2007, str.60
Olej, płótno; 100 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: FANGOR/ # 20/ 1964
Na odwrocie nalepka Grabowski Gallery w Londynie
kredka olejna/papier, 51 x 71 cm
sygnowany i datowany p. d. `Fangor 72`
Estymacja: 11 000 - 18 000
gwasz, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Fangor 54.
Praca reprodukowana w: Fangor, wstęp: Stefan Szydłowski, Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej, Galeria Atak, Warszawa 2007, il. nr 19.
gwasz, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: Fangor 54.
Olej, płótno;
100 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: FANGOR/ # 16/ 1963
(reż. Passendorfer Jerzy); Plakat filmowy
wym.: 84,6 x 58,4 cm
sygn. p.g.: Fangor. Wyd. CWF. Stan zachow.: widoczne ślady złożenia plakatu
(reż. Andrzej Wajda)Plakat filmowy
wym.: 84 x 59 cm
sygn. p.d.: Fangor. Wyd. CWF. Stan zachow.: widoczne ślady złożenia plakatu. Lit.: K. Dydo, "Polski plakat filmowy, Kraków 1996, poz. 440.
(reż. Andrzej Wajda); Plakat filmowy
wym.: 84,4 x 58,8 cm
sygn. p.d.: Fangor. Wyd. CWF. Lit.: K. Dydo, "Polski plakat filmowy, Kraków 1996, poz. 406. Stan zachow.: widoczne ślady złożenia plakatu
Olej, płótno; 71 x 71 cm
Sygn. na odwrocie: FANGOR/ B 115 1966
Olej, płótno; 129 x 175
Sygn. na odwrocie: FANGOR/ SU 37 1973/ 51 x 69
kredka olejna/papier,
51 x 71 cm
Estymacja: 11 000 - 18 000 zł
Olej, płótno;
102 x 102 cm
Sygn. na odwrocie: FANGOR/M2 1972/ 40 x 40
Olej, płótno;
100 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: FANGOR/ M23, 1967
Opisany i reprodukowany: Katalog "Nowe obrazy" Kolekcja Olgi i Wojciecha Fibaków, Warszawa 2010, il. barwna str.55
offset/papier
59 x 86 cm
Rzadkie!
Olej, płótno;
60 x 60 cm
Sygn. na odwrocie: FANGOR/ B76 1965