SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
akwarela/papier, 15 x 30 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: 'A. Setkowicz'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura, 42,5 x 67,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz [1]909, na odwrocie pieczęć składu malarskiego Aleksandrowicza Kraków Basztowa
akwarela, papier; 38,6 x 21 cm w św. p-p.;
sygn. p. d.: A. Setkowicz;
na odwrocie nalepka firmy ramiarskiej w języku angielskim
akwarela, papier; 38,7 x 21 cm w św. p-p.;
sygn. l. d.: A. Setkowicz;
akwarela, papier; 23 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
olej, tektura; 33 x 66,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier, 15,5 x 30,5 cm,
sygn l. d.: A. Setkowicz
olej/tektura, 25,5 x 40,5 cm
sygnowany l.d.: `Setkowicz`
olej/płótno naklejone na tekturę, 20,5 x 31,5 cm
sygnowany l.d.: `A.Setkowicz`
akwarela, tusz/papier, 10 x 10 cm
sygnowany p.d.: 'A. Setkowicz'
olej, płótno dublowane; 17 x 23,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz