STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)
Akwarela na papierze 45,4 x 44 cm
Sygnowany p.d. - "Stajuda"
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela na papierze 41,8 x 44 cm
Sygnowany p.d. - "Stajuda"
Akwarela na papierze 42 x 44,8 cm
Sygnowany p.d. - "Stajuda"
Akwarela na papierze 53,5 x 44,8 cm
Sygnowany p.d. - "Stajuda"
Akwarela na papierze 62 x 53 cm (owal)
Sygnowany p.d. - "Jerzy Stajuda"
akwarela, papier,
76 x 54 cm
sygn. l.d. tuszem : 2606, p.d. oł.: Jerzy Stajuda
Akwarela na papierze 37,5 x 54 cm
Sygnowany p.d. - "Jerzy Stajuda", l.d. numer - "0808"
Akwarela na papierze 19 x 28 cm
Sygnowany p.d. - "Jerzy Stajuda / 27 IX 72"
rysunek
49x63
olej, płótno,
100 x 81.5 cm
sygnowany na odwrocie l.g.: JERZY STAJUDA | VARSOVIE | ....... 1981 | HUILE, po prawej: W COMP. 3 [w kółku], p.d.: Jerzy Stajuda
Akwarela na papierze 63 x 49 cm
Sygnowany p.d. - "Stajuda", l.d. numer - "0101"
Akwarela na papierze 60 x 49,5 cm
Sygnowany p.d. - "Stajuda", l.d. numer - "1711"
Sygnowany p.d. - "Stajuda", l.d. numer - "2911"
Akwarela na papierze 42 x 29,5 cm
Sygnowany p.d. - "Stajuda", l.d. numer - "0610"
Sygnowany p.d. - "Jerzy Stajuda", l.d. numer - "1211"
Sygnowany p.d. - "Stajuda", l.d. numer - "0210"
Tusz na papierze 34 x 47,5 cm
Sygnowany p.d. - "Stajuda", l.d. numer - "3011"
Tusz na papierze 34 x 47 cm
Tusz na papierze 48 x 34 cm