HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
olej, płótno,
65 x 50 cm
sygnowany p.d.: j. hrynkowski . | 960
cena wywoławcza: Wykup abonament
RÓŻE W ZIELONYM WAZONIE, 1958 r.
Olej, tektura; 50,7 x 30,9 cm
Sygnowany l. d.: J. hrynkowski oraz p. d. 958
olej, płótno
65 x 50 cm;
sygn. p.d.: j. hrynkowski. / 960.
olej na płótnie,
89,5 x 72 cm,
sygnowany p.g. "j. hrynkowski"
Akwarela na papierze 32 x 48 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d. - "J. Hrynkowski"
drzeworyt, papier, 20 x 26 cm;
sygn. i dat. p. d.: 68 J. Hrynkowski, w l. d.: drzeworyt
gwasz, tektura, wym.: 31 x 43,5 cm, sygn. l.d.: J. Hrynkowski; Byczyna 945.
Na odwrocie naklejki ekspozycyjne obrazu w TPSP w Krakowie i ZZPAP, Dom Plastyka w Krakowie.
Olej, tektura, 21 x 28,5 cm;
Sygn. l.d.- Hrynkowski i dat.
Tempera, olej na papierze 50,5 x 36 cm
Sygnowany p.d. - "j. hrynkowski/ 944"
Pejzaż z łodzią - z Teki Graficznej Jana Hryńkowskiego (1917)
akwaforta, 11,2 x 13,2 cm
sygn. p. d.
litografia barwna z teki "Kraków. 6 autolitografii", po 1926
wym.: 29,5 x 37,5 cm
niesygnowany
akwarela, papier, 33,5 x 42,3 cm
(w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: J. Hrynkowski / Canes 930 (ołówkiem)
olej, płótno, 73,5 x 63 cm;
sygn. l.g.: j. Hrynkowski / 943
olej na płótnie, 50 x 59,5 cm,
sygnowany u dołu po lewej "J. Hrynkowski" (sygnatura niewątpliwie własnoręczna, ale położona później), na odwrocie kartka: "Z okazji 20. urodzin Pani Zofii Nawro dużo szczęścia oraz zdrowia życzą Maria i Jan Hrynkowscy Kraków 7 Lipiec1954 rok"
olej na płótnie,
wymiary: 66 x 81 cm,
sygn. p.d.: J. Hrynkowski/ Sanok 948