GORSTKIN-WYWIÓRSKI Michał (1861 Warszawa - 1926 Berlin)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno,
70 x 100 cm,
sygn. p.d.: MG Wywiórski
olej/płótno, naklejone na tekturę,
20,5 x 30,5 cm
sygnowany l. d.: `M. G. Wywiórski`
olej, płótno,
58 x 78 cm;
sygn. l. d.: M.G. Wywiórski
olej, płótno,
80 x 120 cm;
sygn. p. d.: M.G.Wywiórski;
na odwrocie nalepka z napisem autorskim: "Przed polowaniem"/ z Polesia/ M. G. Wywiórski (obraz po konserwacji).
olej, płótno naklejone na tekturę,
19 x 30 cm;
sygn. l. d.: M. G. Wyw
22 x 33 cm;
sygn. l. d.: M. G. Wywiórski
olej/tektura,
40 x 60 cm
sygnowany p. d.: `M. G. Wywiórski`
sygn. dat. p.d.
olej, płótno/tektura
29.5x19.5 (w świetle passe-partout)
olej, płótno,
64,5 x 90 cm;
sygn. l. d.: M. G. Wywiórski 1907
olej, płótno,
72 x 113.5
sygnowany l.d.: M. G. Wywiórski
olej, płótno, 152 x 193 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski 1915
na odwrocie nalepka TPSP w Poznaniu z tytułem Listopad.
Rysunek piórkiem, tusz lawowany; papier; 24,5 x 35 cm (w świetle ramy)
Sygnowany l.d.: M. G. Wywiórski
olej/płótno na kartonie,
20 x 31 cm
sygnowany p. d.: "M.G.Wywiórski"