GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, tektura
33,5 x 23,5 cm
sygn. l.śr.: St. Górski
pastel/karton
51 x 71 cm
sygnowany p. d.: "St. Górski"
pastel, akwarela, papier,
49 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski
Pastel, papier
48 x 33 cm,
sygn. l.d.: St. Górski
pastel, papier,
49 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: St. Górski
Pastel, papier,
48, 5 x 35, 5 cm
sygn. l. d. St. Górski
pastel, papier, 48 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski;
Góral
pastel, papier, 47 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski;
pastel, tektura,
47,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Górski
Olej, sklejka; 36 x 36,5 cm
Sygnatura z dedykacją p.g.: kochanemu Januszkowi | na pamiątkę Górski Staszek 934
Na odwrocie szkic głowy mężczyzny i napis ołówkiem: St. Górski
Pastel, papier, 33 x 23 cm,
sygn. p.d.: St. Górski
pastel, tektura,
47 x 34,5 cm
sygn. p.d.: St. Górski
Góralka
pastel, papier,
48 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski;
Góral
pastel, papier,
47 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski;
pastel/tektura,
51 x 33 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l. d.: `St. Górski`
pastel, papier,
sygn. z prawej: St. Górski
Olej, sklejka;
45,3 x 65 cm
Sygnowany p.g.: Górski Stan 934.