EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)
Widok miasteczka w południowej Francji
olej, płótno;
38,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, kredka, papier
40,5 x 55 cm
sygn. l.d. H. Epstein
Widok miasteczka nad brzegiem morza
olej/płótno, 50 x 73 cm
sygnowany p.d.: `H. Epstein`
Estymacja 35 000 - 50 000 zł
Ołówek, pastel oleista,
wym.:22,5 x 30 cm (w świetle oprawy)
Sygn. p. d.: H. Epstein (faksymile)
akwarela, papier; 40,5 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H. Epstein
akarela, papier; 37 x 44,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d. H.Epstein
estymacja: 6000 - 7000 zł
olej, płótno
38 x 46 cm
sygn., dat., i dedykowany l.d.: H Epstein 1932
olej, płótno; 38,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein
olej, płótno; 38,5 x 46 cm
sygn. l.d. Epstein
Estymacja: 25000 - 30000 PLN
Ołówek, pastel oleista, wym.:22 x 30 cm (w świetle oprawy)
olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: H.Epstein/ 1930
olej, płótno; 46 x 61 cm
sygn. l.d. H.Epstein/ 1917
Na odwrocie nalepka" Muzeum Narodowe/ w Warszawie/ DM 847
W maju 1993 obraz przekazany w depozyt do Muzeum Narodowego w Warszawie
Obraz ze zbiorów Art-B
Estymacja: 90000-100000 zł
olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
olej, płótno, 38 × 61 cm
sygn. p. g.: H. Epstein
Estymacja: 90 000 - 100 000 zł