KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
olej, płyta, 48 x 68 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: a. Karpiński
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 35 x 50 cm
sygn. l.d.: a. karpiński
na odwrocie ołówkiem autorski napis o treści: "Róże białe" / mal / A. Karpiński / a. karpiński
olej na tekturze, 29 x 50 cm,
sygnowany p.d. "a. Karpiński".
Martwa natura ze szparagami, 1931
olej, tektura, 49 x 68,5 cm,
sygn. p.d.: A. Karpiński
Na odwrocie autorski napis ołówkiem: mal. A. Karpiński / Kraków 1931; czerwona pieczęć: A. Karpinski / Kraków ul. Floriańska 19.
Obraz zakupiony bezpośrednio od Alfonsa Karpińskiego.
Portret kobiety w czarnej sukni, 1933
olej, tektura, 64,5 x 49,8 cm,
sygn. l.śr.: A. Karpiński / Krynica 1933.
Na odwrocie autorski napis ołówkiem: mal. A. Karpiński w Krynicy; dwie czerwone pieczęcie: A. Karpinski / Kraków ul. Floriańska 19.
olej, płótno; 150 x 95 cm;
sygn. z prawej A. Karpiński
na odwrocie nalepka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1959 roku z oznaczeniami 2625, nr. kat. 81 oraz z informacjami o obrazie
olej, tektura; 35,7 x 72,3 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński
na odwrocie napis autorski: Groszki / mal. / A. Karpiński / Kraków
olej, tektura, 97,5 × 69 cm
sygn. i dat. l. d.: A. Karpiński./29.
na odwrocie nalepka Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego w Krakowie z 1929 roku z tytułem pracy i datą 1929 r.
olej, płyta, 35 × 50 cm
sygn. p. d.: A.Karpiński
na odwrocie napis autorski: "Róże"/ Obraz ten jest/oryginalną moją/pracą/a. karpiński./Kraków ul.Floriańska 19 oraz pieczęć Miejskiego Konserwatora Zabytków z Krakowa z 1966 r.
pastel, tektura; 55 x 63 cm;
sygn. i dat. l. g.: a. karpiński / 1916
olej, tektura; 48 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. pośrodku: A Karpiński
Czerwone i białe róże w wazonie
olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. z prawej: A. Karpiński
na odwrocie napis niebieską kredką: "Róże" / mal / A. Karpiński / Kraków
BIAŁE I RÓŻOWE RÓŻE W ZIELONYM WAZONIE
olej, tektura
28 x 68 cm
sygn. l.d.: A. Karpiński
olej, tektura
35 x 49 cm
sygn. po lewej: A. Karpiński
Na odwrocie autorski napis kredką: "Róże żółte" /.../ | mal. A. Karpiński | Kraków | /./9/../
olej, tektura, 47 x 63 cm,
sygn. l.d.: A Karpiński 1928
olej/tektura, 33,5 x 98 cm
sygnowany śr.d.: 'a. karpiński'
olej, płótno naklejone na tekturę, wym. 55 x 40 cm,
sygn. i dat. l. g.: a. karpiński/Paryż 1908 r.