KALETA Wojciech (ur. 1981, Łódź)
Światłoczułość IX, z cyklu Światłoczułość, 2013
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Światłoczułość IV, z cyklu Światłoczułość, 2013
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
Pejzaż. Studium światła VII, 2009
olej płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
Studium światła V z cyklu Pejzaż. Studium Światła, 2009
olej, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2009 Wojciech Kaleta Studium światła V 2009 r. cykl: Pejzaż. Studium światła
Faza XI. Syzyf-Sekwencja (2010)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
44x44,
Pejzaż. Studium światła VIII (2013)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
100x120,
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
73x92 cm
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
73x92 cm
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
46x38 cm
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
46x38 cm
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
46x38 cm
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 30x30 cm
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 50x60 cm
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 50x50 cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno
30x40
sygn.na odwrociu
olej, płótno
120x100
sygn.na odwrociu
olej, płótno
120x100
sygn.na odwrociu
olej, płótno
60x81cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno
60x81cm