CIEŚLEWSKI Tadeusz (syn) (1895-1944)
sygn. p.d.dat.l.d., drzeworyt, 17.9x13.2
cena wywoławcza: Wykup abonament
drzeworyt, papier, 14,5 x 10,2 cm (odcisk klocka);
sygn. p. d.: T. Cieślewski syn (ołówkiem);
praca z teczki Tadeusza Cieślewskiego syna z 1930 roku.
Drzeworyt; 9,4 x 7,5 cm w świetle passe-partout
Odwrocie założone pocztówką ze znaczkiem amerykańskim oraz stemplem okrągłym: POLPEX STATION CHICAGO, IL | AUG 26 P. M. 1966.
Na odwrocie napis: Tadeusz Cieślewski syn | Warszawa 1929
TRYPTYK WARSZAWSKI, przed 1939
akwarela, papier,
32.8 x 88.5 cm
każda z części tryptyku sygnowana p.d.: T. Cieślewski
drzeworyt;
wymiary: 180 x 132 mm;
sygn. oł. l.d.: T. Cieślewski syn.
Stan zach.: dobry. Lit.: M. Grońska, Tadeusz Cieślewski syn,
Ossolineum 1962, poz. 50, s. 112.
drzeworyt;
wymiary: 222 x 168 mm;
sygn. na płycie: TCS.
Stan zach.: dobry. Lit.: M. Grońska, Tadeusz Cieślewski syn, Ossolineum 1962, poz. 131, s. 122.