ARTYSTA nieokreślony, XX w.
reprodukcja barwna - offset, papier 55,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: nieczytelnie
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drzeworyt, papier jasnobrązowy;
31 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: nieczytelnie
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwarela, papier; 24,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: (...)/ 1953
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
płaskorzeźba, blacha miedziana;
14,5 x 55,5 cm (w świetle ramy)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
leżące na brzuchu, podpierające
prawą ręką głowę, nóżki skrzyżowane; gips patynowany na stare złoto;
wys. 19 cm, szer. 32 cm.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
na owalnej podstawie grupa figuralna przedstawiająca dwóch mężczyzn na koniach podczas galopu; mężczyzna z lewej ze strzelbą przy twarzy, drugi jeździec stojący w strzemionach trzymający pejcz w prawej dłoni;
żeliwo; elementy miedziane; wys. 51,5 cm;
wewnątrz oznaczenia: 1945 (w prostokącie), 1008 (w prostokącie) oraz znak cyrylicą: M/ KZ/ KUSA
oraz dwugłowy orzeł;
Rosja, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
metal, podstawa kamienna;
wys. całkowita 44,5 cm; sygn. na podstawie: TR
na odwrocie dedykacja okolicznościowa z datą: 1974
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Widok na Plac Zamkowy w Warszawie (1966)
sygn. nieczytelnie dat. l.d.
olej, płótno
65x82
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Most na Motławie w Gdańsku (1929)
sygn. nieczytelnie dat. p.d.
olej, tektura
39.5x50
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.