SERAFIN Władysław (1905 - 1988)
akwarela, papier, 41,5 × 55 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: Wserafin
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 50 x 70 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
pastel, tektura; 47,5 x 67,5 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. l. d.: Serafin 1947
pastel, papier; 31 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: W Serafin
pastel, papier; 27 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
pastel, papier; 48 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l .d.: W Serafin 1947
pastel, papier; 43 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
akwarela, papier; 42,8 x 51,5 cm w św. p-p.;
sygn. l. d.: W. Serafin
pastel, papier; 44 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Serafin
akwarela, papier; 36,5 x 54,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem)
olej, tektura; 79 x 72 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: W. Serafin | Zamość 1988
na odwrocie nalepka z napisem: Szklarnia Artyst-Budowlana | Oprawa Obrazów | Czesław Lewandowski | Przemyśl, ul. Słowackiego No 7
pastel, papier; 27,5 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Serafin
akwarela, papier: 46 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Serafin 1967
Olej, tektura; 35,5 x 50 cm
Sygn.: p.d.: W. Serafin
Planty jesienią - widok na Wawel
Pastel oleista, papier; 31,5 x 44 cm
Sygn.: p.d.: W. Serafin
Akwarela, papier; 31,5 x 55,5 cm
sygn. i dat. p. d.: W. Serafin/ Nesebar1971
pastel, papier; 23 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin