HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)
Olej, płótno;
90x90 cm
Sygn. Na odwrocie: ILONA HERC 2010r/ "SPOTKANIE"
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl,
80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ilona Herc;
na odwrocie napisy autorskie
olej/płótno,
70 x 95 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Ilona Herc 2010 | - Niki i Wera -`
Akryl, płótno;
100,5 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: Ilona Herc/ "Prima Wera". 2010
olej?/płótno
80x100 cm
Sygn. p.d. : Ilona Herc 2010. i na odwrocie: Ilona Herc 2010 r./ "Origami"
olej/płótno,
50 x 100 cm
sygn. p.d.: `Ilona Herc` oraz sygnowany na odwrociu
akryl, płótno;
90 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Ilona Herc 2009/ - Niki I Wera II -
akryl/płótno,
81 x 100 cm
sygn. i dat. p. d.: `Ilona Herc 09`
olej, akryl, płótno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Ilona Herc;
na odwrocie opis autorski
olej, płótno; 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie: "Niki i Wera"/ Ilona Herc 2009
akryl/płótno,
81 x 100 cm
sygn. p.d.: `Ilona Herc`
oraz sygn. i opisany na odwrocie: `"Gra" Ilona Herc 2009`
akryl, płótno
70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ilona Herc; na odwrocie opis autorski: Ilona Herc / - Klif III - 2006.
akryl/płótno,
70 x 100 cm
sygn. p.d.: `Ilona Herc`
opisany na odwrocie: `Ilona Herc 2007 | Weronika`
akryl, olej, płótno
35 x 50 cm,
sygn. p. d.: Ilona Herc
akryl, płótno, 100 x 50 cm; sygn. p.d.: Ilona Herc; na odwrocie opis autorski: "Weronika" / I Herc 2007
akryl, płótno, 70 x 70 cm;
sygn. p.d.: Ilona Herc; na odwrocie opis autorski