SIUDMAK Wojtek (ur. 1942, Wieluń)
litografia, papier, 70/125, 76 x 57 cm; sygn. p. d.: W. SIUDMAK
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ziemia ofiarująca swe klejnoty
litografia barwna, papier, 37/250, 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: W. SIUDMAK
litografia barwna, papier, 48/135, 91 x 62 cm;
sygn. p. d.: W.SIUDMAK
litografia barwna, papier, 56/120, 91 x 62 cm;
sygn. p. d.: W. SIUDMAK
akryl, plótno, deska, 49,5 x 41,5 cm;
sygnowany i datowany u dolu z prawej: W. Siudmak 02;
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie
litografia barwna, 125/250, papier, 85 x 60 cm;
sygn. p. d.: W. Siudmak
litografia, papier, 25/250, 56 x 76,5 cm; sygn. p. d.: W. SIUDMAK
akryl, olej, płótno, 65 x 50 cm;
sygn. p.d.: W.SIUDMAK
na odwrocie, p.d. róg: W.SIUDMAK 85, PARIS