JAKUBOWSKI Stanisław (1885 - 1964)
miedzioryt barwny, wym.: 245 x 203 mm,
sygn. oł. p.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygnowany na klocku l.d.
drzeworyt
9x7
W poszukiwaniu rajskiego ptaka - tryptyk
olej, płótno, 48 x 158,5 cm; sygn. w środkowej części: St.Jakubowski / 1922