GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, tektura, 69 x 100 cm
sygn. l.d.: S. Gibiński
na odwrocie pieczątka składu R. Aleksandrowicz
akwarela, ołówek, papier,
34.7 x 50 cm
sygnowany p.d.: S. Gibiński
akwarela, ołówek, papier, 50 x 70 cm;
sygn. l.d.: Panu Tadeuszowi Borkowskiemu / na
pamiątkę 1946. / S. Gibiński
Akwarela, papier; 17,5 x 25 cm
Sygnowany p. d.: S. Gibiński
Na odwrocie nalepka: S. SCHMAUS | Kraków ul. Floriańska L. 25. | Sprzedaż oryginalnych obrazów| malarzy polskich i obcych również wykonuje| oprawy obrazów po cenach bardzo przystępnych| Telefon Nr. 154-96-166-33 | Kraków, d. 26/ IX 1935| Stanisław | Gibiński | "Cerkiew"
Akwarela, papier; 48,6 x 68 cm
Sygnowany l. d.: S. Gibiński
Na odwrocie napisy: czerwoną farbą cyfra 172 przekreślona, niżej 258 podkreślona; pieczątka Przyborów malarskich
Akwarela, papier naklejony na tekturę; 50,2 x 34,4 cm
Sygnowany l. d.: S. Gibiński
Na odwrocie ślad po nalepce i napis ołówkiem nieczytelny
ołówek, akwarela, gwasz na brystolu, 50,5 x 70 cm,
sygnowany p.d. "S. Gibiński"
NA ZIMOWYM POLOWANIU, przed 1947
ołówek, akwarela, 50 x 70 cm,
sygnowany l.d. "S. Gibiński" - tam też dedykacja "Panu Tadeuszowi Borkowskiemu / na pamiątkę 1946."
akwarela, gwasz na tekturze,
47,5 x 70,4 cm, sygnowana l.d.
"S. Gibiński", na plecach pieczątka Magazynu Artykułów Malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie
akwarela, karton, wym.: 34 x 68 cm
sygn. p.d.: S.Gibiński
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 70 x 101,5 cm;
sygn. l.d.: S. Gibiński
na odwrocie owalna pieczęć krakowskiego składu materiałów malarskich R. Aleksandrowicz
Akwarela, gwasz, papier;
48,5 x 67,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany l. d.: S. Gibiński
akwarela, papier, wym.: 50 x 70 cm
sygn. l.d.: S. Gibiński
akwarela, papier, 18 x 25 cm;
sygn. p.d.: S. Gibiński