YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Jacuzzi, z serii Kieszonkowa Dżungla, 2004
pastel, papier,
47 x 59 cm
sygnowany p.d.: YERKA 04
cena wywoławcza: Wykup abonament
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier, 48 x 60 cm;
sygn. i dat. p.d.: Yerka `04
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
46.8 x 58.5 cm
sygn. p.d.: Yerka 99
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
59.2 x 47.2 cm
sygn. p.d.: YERKA 04
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno, 73 x 61 cm
sygn. p.d.: JRKOWALSKI 86
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
serigrafia barwna, papier, 50 x 55 cm (w świetle passe - partout);
sygn. na płycie p.d.: YERKA 95 oraz u dołu ołówkiem
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
47 x 59.5 cm
sygn. p.d.: Yerka 03
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
47.3 x 59 cm
sygn. p.d.: YERKA 03
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
serigrafia barwna, papier, 59,5 x 54 cm;
sygn. p. d. na płycie: YERKA 92 oraz u dołu ołówkiem
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
sygn. p. d. na płycie: YERKA 98 oraz u dołu ołówkiem
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Łazienka, 2003 (z serii Kieszonkowa dżungla)
pastel, papier,
48 x 60 cm
sygnowany p.d.: YERKA 03
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier, 48 x 60 (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.: YERKA 03
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier, 48 x 60 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. d.: YERKA 03
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
serigrafia barwna, papier, 4/9, 52 x 56 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. na płycie p. d.: YERKA 01, sygn. ołówkiem p. d.: Yerka
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno, 73 x 81 cm; sygn. i dat. p. d.: YERKA 20 / 02
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
60 x 47 cm
sygnowany p.d.: Yerka 20/02
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier,
46.5 x 58.8 cm
sygnowany p.d.: Yerka 02
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno,
90 x 82.5 cm
sygnowany p.d.: JERKA90
na dolnym krośnie p.: JECEK JERKA "ZAZDROŚĆ" | 82 x 90 AKRYL | 1990