MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
olej, płótno,
65 x 54 cm;
sygn. i dat. p.d.: Fanciszek / Maśluszczak / 1998/9
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela
30x49 cm
2007 r.
Akwarela, papier, sygn. i dat. p.g., 15x23 cm
rysunek, tusz, papier, 30 z 23 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. l.d.: Gołuchów 1995 Fr. M. MARKO 01
akwarela lawowana, 31x49 cm
W tym miasteczku kupiłem dwie myśli dość drogo, 2006 r.
akwarela, 25 x 31 cm, sygn.
akwarela, tusz, papier,
46.5 x 29.5 cm
wymiary w świetle passe-partout
sygnowana p.g.: NA PIKNIKU, p.d.: 2006 | Franciszek Maśluszczak
Akwarela
31x24,5
Ten, który ocala beznadziejnych, 2005
akwarela, karton, 23 x 19 cm
akwarela, 23x30 cm
akwarela, 47 x 29 cm, sygn.
tempera na desce, 50,5 x 33 cm,
sygnowana l.d. "FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK" i datowana p.d. "74", na odwrocie nalepka z odręcznymi danymi
Akryl, płótno; 38 x 27,5 cm
Sygnowany wzdłuż lewej krawędzi: Franciszek Masluszczak1984
Na odwrocie napis:Franciszek | Maśluszczak | 1984 | akryl | tytuł: OPANOWAĆ SPOKÓJ | 0,38 x 0, 27 m | 38
akwarela, papier,
53 x 36 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Franciszek Maśluszczak / 2001; l.g. napis: Kartofle
olej, płyta pilśniowa,
31 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. z lewej: Fr. Maśluszczak 1990
olej, płótno,
33.2 x 24.5 cm
sygnowany wzdłuż lewej krawędzi: 1982 | F. MAŚLUSZCZAK.