KAZIKOWSKI Tomasz (ur. 1952, Mogielnica - 2021 Warszawa)
pastel, kredka, papier,
27 x 20 cm
sygn.l.d: TK
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, kredka, papier,
41 x 36 cm
sygn.l.d: TK/1993
gwasz, papier
45,5 x 41 cm
gwasz, papier, wym. 57 x 45 cm (w świetle passe-partout); w p. g. napis: ...synku, niebo się chmurzy zasłonię cię od burzy / K.I.G. / Wiosna 1987 r. oraz sygnatura: TK
akwarela, papier,
28.4 x 39 cm
sygnowany p.d.: TK [monogram wiązany] | 19 98 R, na odwr. po p. kredką: TOMASZ KAZIKOWSKI | TK [monogram wiązany] 1998 | "EGIDA" [tytuł oł.]
pastel, papier,
65 x 34 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. - TOMASZ KAZIKOWSKI /1998