ELESZKIEWICZ Stanisław (1900-1963)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, karton
sygn. p.d.
48 x 38 cm
olej, płótno,
55 x 46 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
technika mieszana, karton
38 x 45 cm
sygn. l.d. Eleszkiewicz
olej, płyta,
50 x 41 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz;
na odwrocie papierowa naklejka: POSK Gallery Collection / Polish Social&Cultural Association / 238-246 King Street / London W6 ORF England oraz pieczŕtka POSK
KOMPOZYCJA Z TRZEMA POSTACIAMI I BIAŁYM KONIEM
Olej, płótno;
60 x 81 cm
Sygnowany l.d.: S. Eleszkiewicz
olej/sklejka,
37,5 x 46 cm
sygnowany l. d.: `S. Eleszkiewicz`
Olej na kartonie
Syg. p.d.
19 x 28 cm
węgiel, biała kreda w światłach,
papier szaro brązowy,
62 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: S.E. / 1952
Węgiel, pastel i kredka na papierze
Monogram l.d.
45 x 27 cm (w świetle passe-partout)
Olej na tekturze
Monogram p.d.
26,5 x 18,5 cm
RYCERZ Z RUMAKIEM U WRÓT ZAMKU
gwasz/papier,
15 x 22,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `E. S.`
olej, płótno naklejone na tekturę ,
51 x 68 cm
sygn. l.d. S.Eleszkiewicz
węgiel, biała kreda w światłach, papier szaro brązowy,
sygn. p.d.: S.E. / 1952
olej, tektura,
29,5 x 38,5 cm;
sygn. l. d.: S. Eleszkiewicz,
na odwrocie napis autorski?: S. Eleszkiewicz