PACIOREK Stanisław (1889-1952)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 68 x 92,5 cm; sygn. l.d.: St. Paciorek / Czerna 1921
Olej, sklejka; 42,7 x 50,5 cm
Nie sygnowany
Na odwrocie nalepka: "Związek Zawodowy Polskich Artystów Plastyków | w Krakowie - DOM PLASTYKÓW |
Autor Paciorek Stanisław | Tytuł dzieła Procesja w Modlnicy |
Rodzaj dzieła olej Cena 30 000 zł | Podpis autora St. Paciorek
olej, tektura, 48,5 x 68,5 cm (w świetle ramy);
sygn. l.d.: St. Paciorek
olej, tektura, 48 x 62,5 cm;
sygn. l.d.: Paciorek, 951
na odwrocie: naklejka ZZ Polskich Artystów Plastyków zaklejona nalepką CBWA oddział w Krakowie z tytułem, stempel Komisji Artystycznej
olej/sklejka, wymiary: 69 x 49 cm;
sygnowany prawy dół: "St.Paciorek/Kraków 934";
na odwrociu szkic aktu kobiecego (przedstawiony na zdjęciu poniżej)
Olej, tektura naklejona na tekturę; 50 x 69 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: St. Paciorek | Maj 1938
Olej, tektura; 55,7 x 68 cm
Sygnowany czarnym olejem p.d.: St. Paciorek
olej, tektura
sygn. p.d.: St. Paciorek Kraków
wym.: 34 x 49,5 cm
olej, płótno, 60 x 73,5 cm
sygn. l. d.: Paciorek / 929 r.