FRYCZ Karol (1877-1963)
cena wywoławcza: Wykup abonament
FRYCZ Karol (1877-1963)
Litografia barwna, z Teki Melpomeny, wym.:44,5 x 59 cm
sygn. śr.d.: Eros Psyche / Rinascimento F
FRYCZ Karol (1877-1963)
olej, tektura, 49 x 68,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: K. Frycz
na odwrocie napis: Dom w Zawichoście (napis autorski ?)
FRYCZ Karol (1877-1963)
1938 r.
Akwarela na papierze 55 x 42 cm
Sygnowany p.d.- "K. Frycz 1938"
FRYCZ Karol (1877-1963)
litografia barwna, karton, 47,5 x 59 cm
sygn.: Eros i Psyche -Rinasci / mento KF
Por.: Młoda Polska. Katalog wystawy podróżnej, Łaziska Górne 2000, s. 11, il. 23
FRYCZ Karol (1877-1963)
olej na tekturze, 50 x 70 cm
w świetle passe-partout
sygnowany p. d. "K. Frycz"
na odwrocie: "Dom w Zawichoście"i ołówkiem: "Mój kicz".
FRYCZ Karol (1877-1963)
litografia barwna, 44 x 31,5 cm
sygnowana p.d.: "FK", p.g.: "Wesele/ Stańczyk"
Litografia z "Teki Melpomeny" (1904).
Michał Przybyłowicz jako Stańczyk w "Weselu" Stanisława Wyspiańskiego.
FRYCZ Karol (1877-1963)
ze sztuki Jerzego Żuławskiego "Eros i Psyche"
litografia barwna, 45 x 59,9 cm
sygnowana p.d.: "Eros
i Psyche/ Król KF"