BATOWSKI-KACZOR Stanisław (1866 Lwów -1946 Lwów)
olej, płótno; 75,5 x 115 cm;
sygn. p. d.: K. Batowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Obrona Lwowa w 1918 roku, 1928
olej, płótno; 176x125 cm;
sygn. i dat. p.d.: S. Batowski 1928
Estymacja: 130 000 - 150 000 zł
olej, płótno; 75,5 x 115 cm;
sygn. p. d.: K. Batowski
olej/płótno, 50 x 65 cm
sygnowany p.d.: `S. Batowski`
Estymacja 9 000 - 12 000 zł
Olej, płótno naklejone na płytę; 49 x 81 cm
Sygnowany l.d.: S. K. Batowski | 30 XIII 1913
Olej, płótno, tektura, 30,5 x 40,5 cm,
sygn. l.d.: Batowski 1925
olej/płótno, 46 x 68 cm
sygnowany i datowany l.d.: `S. Kaczor Batowski | Monachium 1888`
Estymacja 30 000 - 40 000 zł
olej, tektura, 36 × 50 cm
sygn. p. d.: S.Batowski na odwrocie napis: Z Włoch/Turyści we Włoszech/zwiedzanie/pięknych okolic/ przez turystów. prof. Batowski
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
olej, tektura; 40 x 57 cm;
sygn. l. d.: Batowski / 1923.
litografia/papier, 50 x 62,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `S. Batowski 1/5`
STAN ZACHOWANIA: do konserwacji
Estymacja: 800 - 1 200 zł
olej na tekturze, 36,5 x 51 cm,
sygnowany p.d. "S. Batowski"
ZACHÓD SŁOŃCA NA PODMIEJSKIEJ ŁĄCE
olej na tekturze, 35 x 53,5 cm,
sygnowany l.d. "S. Batowski"
olej/płótno, 62 x 88 cm
sygnowany l.d.: `S. Batowski`
Estymacja 24 000 - 28 000 zł
Tempera, gwasz, płótno naklejone na tekturę;
wym.: 14,4 x 23,4 cm;
sygn. l.d.: Batowski 1917;
na odwrocie opis oraz pieczątka: Komitet Wystawy i Loteryi Dzieł Sztuki pod protektoratem J.C.M. Arcyks. Karola Stefana na zakupienie warsztatów rękodzielniczych dla ociemniałych żołnierzy pochodzenia galicyjskiego (obiekt loteryjny nr 527).
Bryczka przed dworkiem, 1924 r.
olej/tektura, 39 x 56 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Batowski | 1924`
Estymacja 8 000 - 10 000 zł
olej/tektura, 21 x 24 cm
Estymacja: 4 000 - 6 000
olej/płótno naklejone na tekturę, 24 x 39 cm
sygnowany p. d.: `S. Batowski`
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
sygn. dat.p.d.,
olej, tektura,
39x56
Niepodległość. Scena symboliczna (tryptyk), lata 20. XX wieku
Olej, tektura;
wym. całości: 51 x 98 cm; nie
sygn. Stan zachow.: praca po konserwacji.