STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
cena wywoławcza: Wykup abonament
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela/papier, wymiary w świetle passe-partout: 21 x 29 cm, sygnowany prawy góra: "Studn"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, płótno, 37 x 46,5 cm; sygn. l.d.: J. Studnicki; na odwrocie: napis Łada nr inw. 52
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela/tusz/papier, wymiary w świetle passe-partout: 29 x 20 cm;
sygnowany lewy dolny: "Studnicki"
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, płótno, 82 x 65 cm, nie sygnowany, na odwrocie nr inw. : 45
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygnowany po prawej stronie na dole: STUDNICKI
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Zielone diabełki grające nad rzeką, ok. 1967
akwarela, ołówek, papier gnieciony,
31 x 47 cm
sygnowany p.d.: Studnicki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
31.5 x 47 cm
sygnowany oł. p.d.: STUDNICKI / 67
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela, gwasz, papier, 22,5 x 32 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. śr. d.: STUDNICKI 66
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Olej, płótno, 37 x 46,3 cm
Sygnowany oranżowym olejem p.d.: J. Studnicki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
gwasz na papierze, 23 x 30 cm
w świetle passe-partout, sygn.l.d. "Studnicki", na odwrocie kartka z danymi o obrazie.
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Kompozycja z owalami w tonacji biało-brązowej ok. 1957
olej, płótno, 53,5 x 73 cm; sygn. p. d. - J. Studnicki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Kompozycja abstrakcyjna zielona
olej, płótno,
50 x 65 cm
Sygnowany l.d.: STUDNICKI, na odwr. napisy śr.g. i p.d.: NR. INW. 27, na l. żerdzi krosna czerwoną kredką: Kompozycja abstr. zielona, obok u g. oł.: 50