GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
pastel, papier,
49 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. z prawej: St. Górski
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier,
50 x 35 cm;
sygn. z prawej: St. Górski
pastel, papier, 49 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski
pastel, papier, 48 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Górski
pastel, papier, 65 x 46 cm;
sygn. u dołu: St. Górski
pastel, papier,
49 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Górski
Pastel
Syg. p.d.
69 x 49 cm
Portret młodej góralki w białej bluzce
pastel, tektura,
51 x 36,5 cm
sygn. l. śr. : St. Górski
Pastel, papier;
33 x 23 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.śr.: St. Górski
Pastel, papier;
33 x 24 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.śr.: St. Górski
pastel, papier,
32,3 x 40,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Górski
sygn. l.d.
pastel, tektura
49.5x34.5
pastel, papier,
sygn. l. d.: St. Górski
pastel/papier,
48 x 36 cm
sygnowany p. d.: `St Górski`
pastel, papier, 48 x 33 cm;
sygn. p. g.: St. Górski
do konserwacji - przedarcie papieru