DAWSKI Stanisław (1905-1990)
litografia, papier,
50 x 40 cm (arkusz), 41 x 31 cm (odbitka),
sygnowany l.d. ołówkiem: Dawski oraz p.d. znakiem na kamieniu litograficznym
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
sucha igła, akwaforta, papier,
25 x 12,5 cm (odcisk płyty);
34,5 x 23,4 cm (arkusz w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Dawski (ołówkiem); napis u dołu: p. .... / 7.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
sucha igła, papier,
33 x 26 cm (arkusz), 26,4 x 18,4 (odcisk płyty), 26,5 x 20 cm (w świetle passe-partout);
opisana i sygnowana ołówkiem u dołu: wydmy / s.i. / Dawski (podpis nieczytelny)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
akwaforta, akwatinta, papier, 64 x 48 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p.d.: Dawski fecit 70
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej, płótno, 35,5 x 28,5 cm;
sygn. p.d.: Dawski; l.d.: gmerk
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
technika mieszana, sklejka,
36 x 26,5 cm;
sygn. l.d.: DAWSKI oraz na odwrocie
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
technika mieszana, sklejka, 28 x 27 cm;
sygn. śr. dół: DAWSKI oraz na odwrocie
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
litografia, papier,
sygnowany l.d. ołówkiem: Dawski
oraz p.d. znakiem na kamieniu litograficznym
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
technika mieszana, sklejka,
36 x 26,5 cm; sygn. l.d.: DAWSKI oraz na odwrocie
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
technika mieszana, sklejka,
28 x 27 cm; sygn. śr. dół: DAWSKI oraz na odwrocie
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia, 50,5 x 38 cm,
sygnowana p.d. na kamieniu "D" oraz oł. p.d. "Dawski", oł. l.d. "Zamyślona"
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej, tektura, 43 x 31,5 cm;
sygn. p.g.: DAWSKI
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
sucha igła; wym.: 195 x 165 mm; sygn. oł. p.d.: Dawski; odbitka autorska. Stan zach.: b.dobry.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia; wym.: 430 x 310 mm; sygn. kredką p.d.: Dawski. Stan zach.: b.dobry.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej na płótnie,
87,5 x 30,7 cm,
sygnowany l.d. "Dawski"
(z gmerkiem artysty) i datowany p.d. "1952", na odwrocie
(na płótnie i krośnie) sygnowany "Dawski" i gmerk artysty
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej na płótnie, 100 x 69 cm,
sygnowany p.d. "Dawski", na odwrocie (na płótnie): "Dawski / XX wiek", "1972 / "Przestrzeń i ruch II", "D.", gmerk artysty, "1972" oraz (na krośnie) "100 x 70 "Przestrzeń i ruch II"
Obraz po niewielkiej konserwacji (na płótnie na odwrocie dwie łaty).
Wystawiany w Zachęcie w 1981 r. na monograficznej wystawie jubileuszowej artysty.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
linoryt;
wymiary: 495 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski. Stan zach.: dobry
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
linoryt;
wymiary: 400 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski; odbitka autorska.
Stan zach.: dobry