EPSTEIN Henryk (Chaim) (1890 - 1944)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, ołówek/papier, 24 x 31 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `H. Epstein`
olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. l. d.: H.Epstein / 1921
akwarela, papier, 20 x 28,2 cm w świetle passe-partout;
sygn. p. d.: H. Epstein
Port rybacki w Concarneau, 1931 r.
olej/płótno, 52 x 70 cm
sygnowany p.d.: `Henryk Epstein`
na odwrociu pismem odręcznym: `Pecheurs a | Concarneau 1931 | 3`
olej, płótno; 40,2 x 50 cm;
sygn. l. d.: H.Epstein;
na odwrocie nalepka niemiecka z Düsseldorfu, nalepka "Originalgemalde" z nazwiskiem i tytułem pracy po niemiecku oraz tytuł pracy po francusku
Ołówek, pastel oleista; 22 x 30mm;
Sygn.p.d.: H. Epstein
Mężczyzna w kapeluszu, Wiejskie święto
2 tusze, recto verso, na pierwszym pieczęć podpisu artysty
31 x 19 cm
Sygn.p.d.: H. Epstein