KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)
olej, szlagmetal, technika własna, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p. d.: Alicja Kappa oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl, technika własna, płótno, 140x100 cm
sygn. p.d.: Alicja Kappa 2016 r.
Po drugiej stronie ulicy, 2016
olej, akryl szlag metal, technika własna na płótnie, 120x120cm,
sygn. p.d.: Alicja Kappa 2016r., opisany na odwrocie
akryl, olej/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Alicja | Kappa | 2016'
na odwrociu opisany: ' ''Przedsmak'' | Alicja | Kappa | 2015 r.'
olej, akryl, szlag metal, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.
Schlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
Olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100x140cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
olej, akryl, płótno, 120x120 cm
sygn. p.d.: Alicja Kappa, 2016 r., opisany na odwrocie: Okruchy snu, Alicja Kappa, 2016r.
akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
akryl, olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Alicja | Kappa | 2015 r.'
na odwrociu opisany: ' ''Lustro'' | Alicja Kappa | 2015 r.'
olej, akryl, szlag metal, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa 2015 r. oraz na odwrocie
olej na płótnie, 150 x 120 cm
olej, akryl, szlag metal, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa 2015 oraz na odwrocie
olej, akryl, szlag metal, płótno, 97 x 130 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa 2015
Olej, akryl szlag metal, technika własna na płótnie, 120x120cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie.
olej, akryl, szlag metal, płótno, 120x120 cm
sygn. p.d.: Alicja Kappa 2015, opisany na odwrocie: Alicja Kappa Przeobrażenia 01’ 2015 r.
Olej na płótnie, 50 x 50 cm
olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa oraz na odwrocie
akryl, impasto/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Alicja Kappa`
na odwrociu opisany: ` "Szepty" | Alicja Kappa | 2015 r.`
Olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 50x50cm
Opisany na odwrocie