HOPPE-SADOWSKI Bartosz Michał (ur. 1985, Wrocław)
olej/płótno, 130 x 160 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ | HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE LXXXVI | 2014 WROCŁAW`
cena wywoławcza: Wykup abonament
United colors of bart W195 SZ79, 2010
olej, płótno, 195x80 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI 2010 OIL ON CANVAS "UNITED COLORS OF BART W195 SZ79"
olej/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE - SADOWSKI | LANDSCAPE LVII | OIL ON CANVAS 100/120`
olej/płótno, 129 x 139 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ | HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE LXVII | OIL ON CANVAS | 128/139 2013`
olej, płótno, 145 x 135 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 130 x 130 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE XXV | SIZE 130/130 | OIL ON CANVAS | 2013`
olej/płótno, 95 x 130 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE XCI | OIL ON CANVAS 2013`
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE XIV 80/100 2013 | OIL ON CANVAS`
olej/płótno, 116 x 79 cm
na odwrociu opisany: `"Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere" | Bartosz Michał Hoppe-Sadowski | Oil on Canvas 116/79 | Wrocław 2013`
OMNIS ARS NATURAE IMITATIO EST, 2012 r.
olej/płótno, 110 x 110 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | 2012 | OIL ON CANVAS 110/110 | "OMNIS ARS NATURAE IMITATIO EST"`
UNITED COLORS OF BART, 2012 r.
olej/płótno, 180 x 125 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | UNITED COLORS OF BART W 180 SZ 125 | WROCŁAW 2012`
PEJZAŻ (Z)DOLNEGO ŚLĄSKA, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI 2012 WROCŁAW | 100/100 CM PEJZAŻ (Z)DOLNEGO ŚLĄSKA`
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80 x 50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
Z cyklu United Colors of Bart, W 65 SZ 55, 2010 r.
olej/płótno,
65 x 55 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ | HOPPE - SADOWSKI | 2010 | z cyklu | - UNITED COLORS OF BART - | "W 65 SZ 55" `
olej/płótno,
dyptyk: 24 x 18 cm (łacznie 24 x 36 cm)
na odwrociu każda część opisana i podpisana
olej/płótno, 65 x 45 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ | HOPPE-SADOWSKI | 2010 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 45/65`