ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA ``ŚLADAMI ARTEMIDY``. 2015`
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 80x100 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p. d.: PZ
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2015`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA ``COW PARADE.`` 2015``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 70x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 80x100 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno, 100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótnie, 90 x 100 cm,
sygn. p.d. PZ
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA ``POŁÓW II``. 2014``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: PZ 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie,
100x70 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Paulina Zalewska/Ruchome schody/2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p. d. : PZ 2014 oraz na odwrocie: Paulina Zalewska, Księżycowy tenis II, 2014.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA, ROZMOWA Z KSIĘŻYCEM 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Dżem, marmolada i konfitura, 2014
akryl, płótno, 90 cm x 80 cm,
sygn. p.d. PZ 2014.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Paulina Zalewska | Kariatyda 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 92 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: Paulina Zalewska | Mamma Mia 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 120x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 70x100 cm
sygn. monogramem PZ2014, opisany na blejtramie: PAULINA ZALEWSKA TĘCZOWY MUSIC BOX 2014 r.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 120 x 2 cm,
sygn. p.d.: PZ 2014 oraz na odwrocie
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | ``ZARAZ WRACAM`: 2014``