ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 73 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika mieszana, olej, taśma przylepna, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 70 x 81 cm,
sygn. na odwrocie: Paweł Zakrzewski
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno, 60 x 73 cm,
sygn. p.d.: PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. p.d.: PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno, 75 x 60 cm
sygn. p.d.: PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PZ
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 63 x 70 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, akryl/płótno,
60 x 73 cm,
sygn.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany p.d.: `PZ`
na odwrociu opisany na blejtramie: `2012 PAWEŁ ZAKRZEWSKI`
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, tusz, collage, płótno, 73 x 60 cm
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Paweł Zakrzewski 2012
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno;
60 x 73 cm;
sygn.p.d.: P.Z w kwadracie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej/płótno,
50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `PZ.`
na odwrociu opisany: `PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2010 (...)`
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany p.d.: 'PZ'
na odwrociu opisany: 'PAWEŁ ZAKRZEWSKI | 2011'
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej/płótno,
73 x 60 cm
sygnowany p.d.: `PZ.`
na odwrociu opisany na blejtramie i na płótnie: `PAWEŁ ZAKRZEWSKI Liquid Pink 2011`