JARMOLIŃSKI Bartek (ur. 1975, Łódź)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ponieważ jesteś tego warta (2010)
sygn. l.d.
akryl, płótno
80x60
sygn. l.d.
akryl, płótno
90x90
Olej, płótno;
60 x 120 cm
Sygn. na odwrocie: NIVEA SUN/ B.JARMOLIŃSKI 2010
akryl, płyta;
100 x 90 cm;
sygn. l.d.: B.JARMOLIŃSKI
olej/płótno
89,5x89,5 cm
Sygn.l.d.: B.JARMOLIŃSKI i na odwrocie: "AFTER PARTY"/B.JARMOLIŃSKI 2010
olej/płótno,
100 x 100 cm
sygn. i dat. l.d.: `B. JARMOLIŃSKI 2007`
sygn. l.d.
akryl, płyta
90x100
sygn. l.d.
akryl, płótno
20x20 (16 elementów)
sygn. l.d.
akryl, płótno
90x90
olej, płótno;
100 x 100 cm
sygn. l.d. B.Jarmoliński 2007
olej/płótno,
100 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno; 90 x 74 cm
sygn. l.d. B.Jarmoliński
sygn. l.d.
olej, płótno
82x71
sygn. p.d.
akryl, pilśnia
80x80
sygn. p.d.
akryl, pilśnia
80x80
sygn. l.d.
akryl, płótno
120x100
sygn. l.d.
akryl, płyta
80x70