FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Varieté, ilustracja satyryczna, lata 60. XX w.
akryl, tusz/papier, 32 x 22,5 cm
na odwrociu pieczęć: 'PRACA MOJEGO OJCA | JERZEGO FLISAKA'
cena wywoławcza: Wykup abonament
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela/papier, 30 x 20,5 cm
na odwrociu pieczątka Naszej Księgarni z tytułem: "Hubert w wielkim kapeluszu"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela/papier, 18 x 21 cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Albośmy to tacy cacy, ilustracja do książki Tadeusza Fangrata, s. 37, 1989 r.
akwarela/papier, 16 x 23 cm
na odwrociu opisany: 'str. 37 | kolor | "Abośmy to..."
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Albośmy to tacy cacy, ilustracja do książki Tadeusza Fangrata, s. 35, 1989 r.
akwarela/papier, 16 x 23 cm
na odwrociu opisany: 'str. 35 | kolor | "Abośmy to…"
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Świerszczyk z biedronką, ok.1975
akwarela, papier; 31 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Salmonella, gronkowiec, ok.1970
akwarela, papier; 25 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygnowana p.d.
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz, papier, wym. 27 x 40,5 cm,
sygn. p.d.: monogram wiązany JF
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, tusz/papier, 29,8 x 21 cm
na odwrociu opisany ołówkiem: 'RYS. JUREK F. | 1953 ' oraz pieczęć potwierdzająca autentyczność
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz/papier, 29,5 x 21 cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela/papier, 29,5 x 21 cm
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
To jakiś oszust, nie znachor. Przepisał pigułki z apteki!
piórko, tusz, akwarela, papier; 35,5 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: JF
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Świąteczny kalejdoskop, ok. 1970
piórko, tusz, akwarela, papier; 35,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JF
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
akwarela, papier; 37,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JF
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
kolaż, tuszem, papier; 22 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JF
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz/papier, 29,5 x 21 cm
na odwrociu pieczęć: `PRACA MOJEGO OJCA | JERZEGO FLISAKA` oraz ołówkiem: `RYS. J.F. | 55`
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
tusz/papier, 30,5 x 21 cm
na odwrociu pieczęć: `PRACA MOJEGO OJCA | JERZEGO FLISAKA` oraz ołówkiem: `rys. J. Flisak | 1958`
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Hubert w wielkim kapeluszu: Opowieść o krasnoludkach, strona tytułowa książki, 1986 r.
akwarela/papier
30 x 20,5 cm
na odwrociu pieczęć: `Nasza Księgarnia` uzupełniona nazwiskiem autora oraz tytułem książki
FLISAK Jerzy (1930 - 2008)
Przygody jeża spod miasta Zgierza, ilustracja do ksiażki s.5, 1984 r.
akwarela/papier
19 x 21 cm
na odwrociu pieczęć: `Nasza Księgarnia` uzupełniona nazwiskiem autora oraz tytułem książki, napis ołówkiem `Str. 5`