BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)
akwaforta, akwatinta; wym.: 644 x 490 mm; sygn. dat. tyt. oł. Lit.: Katalog "Kacper Bożek. Tomasz Daniec. Grafika", Kraków 2004.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, akwatinta; wym.: 489 x 659 mm; sygn. dat. tyt. oł. Lit.: Katalog wystawy "Kacper Bożek. Tomasz Daniec. Grafika", Kraków 2004.
litografia barwna; wym.: 560 x 830 mm; sygn. oł. p.d.: Kacper Bożek 2000. Odbitka autorska. Bardzo rzadka praca (płyta zniszczona).
litografia, wym.: 325 x 480 mm, sygn. oł. p.d.: Kacper Bożek. Kamienie zniszczone, nakład wyczerpany.
litografia, wym.: 485 x 575 mm, sygn. oł. p.d.: Kasper Bożek; odb. autorska. Kamienie zniszczone, nakład wyczerpany.
litografia, wym.: 565 x 340 mm, sygn. oł. p.d.: Kasper Bożek; odb. autorska. Kamienie zniszczone, nakład wyczerpany.
kolorowa akwaforta z akwatintą, wym.: 30 x 44,5 cm,
sygn. i dat.: KACPER BOŻEK 2002
kolorowa akwaforta z akwatintą, wym.: 34,5 x 44,5 cm,
sygn. i dat,: Kacper Bożek 2002
akwaforta kolorowa, 49 x 36 cm
sygn. ołówkiem p.d.: "Kacper Bożek", l.d.: "E/A", na środku: "Stężenie wspomnień"
akwaforta, akwatinta, wym.: 650 x 655 mm,
sygn. dat. tyt. oł., odbitka nr: 7/100
akwaforta, akwatinta, wym.: 495 x 665 mm, sygn. dat. tyt. oł., odbitka
nr: 10/100. Nagroda: Grand Prix, Grafika Roku 2002, ASP Kraków
akwaforta, miękki werniks, wym.: 445 x 595 mm,
sygn. tyt. dat. oł., odbitka nr: 25/100